Бронювання (Оплата)

На сьогодні наш сайт не допускає оплату менше трьох діб перебування. Так само заздалегідь ми не приймемо вашу бронь на 1-2 доби. Поселення на 1-2 доби можна обговорити напередодні або у день заїзду.


Зупинитися у наших апартаментах можуть лише особи, які досягли 25 років.


На головній сторінці цього сайту (у блимаючих прямокутниках) лише оберіть дату Вашого заїзду і дату виїзду. Сайт автоматично покаже Вам вільні апартаменті на Ваш термін перебування *.

Далі клацніть на квартиру що Вам сподобалась, подивіться фото, ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО. Після цього у графіку заїзду (у правому нижньому кутку сторінки квартири що Вам сподобалась) оберіть у календарях дату заїзду і дату виїзду знову. У залежності від обраної кількості діб система автоматично надасть передбачену для Вас знижку: знижки починаються на термін перебування від 13 діб та більше (зазвичай це 10%). А також, від 21, 27 діб перебування та більше: максимальна знижка дорівнює приблизно мінус 20-25%.

Вкажіть Ваші контактні дані та сплатіть замовлення знаходячись у будь-якому куточку світу за допомогою платіжних карток Visa/Mastercard (клацніть кнопку “Сплатити повністю” **). Сайт переведе Вас на захищену сторінку платіжної системи Fondy (якщо Ваші гості знаходяться за кордоном, вони так само з легкістю можуть сплатити на цьому сайті своє перебування ОСОБИСТО: картками будь-якого банку світу у будь-якій валюті).

Зверніть увагу! При заїзді у будь-які наші апартаменти, на будь-який термін, після поселення, з Вас також стягується грошова застава (депозит) у розмірі 100$ (або еквів. у грн). Ця сума повертається Вам при виїзді. У разі паління в апартаментах – грошова застава не повертається у повному обсязі. Також у випадку паління в апартаментах вас примусово виселять.

В апартаментах із двома спальнями (М9, М12, М17-5…) грошова застава дорівнює – 200$ (або еквів. у грн).


У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди можете зв’язатися з нами за будь-яким телефоном, вказаним на сайті. Або написати у месенджери Viber / WhatsApp / Telegram / SMS: +38 096 992 4444.

Також Ви маєте змогу відправити нам запит на оренду апартаментів з цього сайту. Впродовж години (якщо Ваш заїзд не на 1-2 доби) з Вами зв’яжеться наш менеджер та запитає деталі Вашого заїзду.


Попереднє бронювання апартаментів можливе також готівкою при зустрічі або за допомогою переказу коштів на картку Приват-Банку:

5363 5420 1292 0105

Савран С.О.


*  Точність каленарів зайнятості на сайті – 98%. Календар оновлюється 1 раз на 15 хвилин.

** Ми працюємо лише за умови повної передплати Вашого терміну перебування. Передплата дорівнює загальній вартості проживання. Цей тариф є безповоротним: у разі незаїзду або відміни Вашого заїзду / змінення дат перебування тощо – гроші не повертаються до Вас у повному обсязі. Тобто за жодних умов.