Бронювання (Оплата)

Мінімальний термін оренди – 3 ночі. Попереднє бронювання (як і оплата) 1-2 діб не можлива. Сайт також не дозволяє оплату менше трьох діб проживання.


! Перебуття у наших апартаментах дозволяється ЛИШЕ особам, які досягли 25 років.


На головній сторінці цього сайту (у блимаючих рамках) лише оберіть дату Вашого прибуття та дату виїзду. Сайт одразу покаже Вам вільні апартаменті для Вашого терміну перебування *.

Далі клацніть на квартиру що Вам сподобалась, подивіться фото, ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО. Після цього у графіку заїзду (у правому нижньому кутку сторінки квартири що Вам сподобалась) оберіть у календарях дату заїзду і дату виїзду знов. У залежності від обраної кількості діб система автоматично надасть передбачену для Вас знижку: знижки починаються на термін перебування від 13 ночей та більше (зазвичай це 10 відсотків). А також, від 21, 27 ночей та більше: максимальна знижка дорівнює приблизно мінус 20-25%.

Вкажіть Ваші контактні дані та сплатіть замовлення знаходячись у будь-якому куточку світу за допомогою платіжних карток Visa/Mastercard (клацніть кнопку “Сплатити повністю” **). Сайт переведе Вас на захищену сторінку платіжної системи Fondy (якщо Ваші гості знаходяться за кордоном, вони так само легко як і ви можуть сплатити на цьому сайті своє перебування ОСОБИСТО: картками будь-якого банку світу у будь-якій валюті).

Зверніть увагу! При заїзді у будь-які наші апартаменти, на будь-який термін, після поселення, з Вас також стягується грошова застава (депозит) у розмірі 100$ (або еквів. у грн). Ця сума повертається Вам при виїзді. У разі паління в апартаментах – грошова застава не повертається у повному обсязі. Також у випадку паління в апартаментах вас примусово виселять.

В апартаментах із двома спальнями (М9, М12, М17-5) грошова застава дорівнює – 200$ (або еквів. у грн).


У разі виникнення будь-яких питань Ви завжди можете зв’язатися з нами за будь-яким телефоном, вказаним на сайті. Або написати у месенджери Viber / WhatsApp / Telegram / SMS: +38 096 992 4444.

Також Ви маєте змогу відправити нам запит на оренду апартаментів з цього сайту. Впродовж години (якщо Ваш запит не про 1-2 доби звісно) з Вами зв’яжеться наш менеджер та запитає деталі Вашого заїзду.


Попереднє бронювання (оплата) апартаментів можливе також готівкою при зустрічі або за допомогою переказу коштів на картку Приват-Банку:

5363 **** **** 0105

Савран С.О.

(уточнюйте номер картки у день сплати)


*  Точність каленарів зайнятості на сайті – 98%. Календар оновлюється 1 раз на 15 хвилин.

** Ми працюємо лише за умови повної передплати Вашого терміну перебування. Передплата дорівнює загальній вартості проживання (100%). Цей тариф є безповернений: у разі незаїзду або відміни Вашого заїзду / змінення дат перебуття тощо – гроші не повертаються до Вас у повному обсязі. Тобто за жодних умов.