Бронювання

На головній сторінці цього сайту (у блимаючих прямокутниках) лише оберіть Дату заїзду і Дату виїзду. Сайт автоматично покаже вам вільні апартаменті на ваш строк перебування *.

Далі клацніть на квартиру що вам сподобалась, подивіться фото, перегляньте відео. Після цього у графіку заїзду (у правому нижньому куті сторінки квартири що вам сподобалась) оберіть у календарях дату заїзду і дату виїзду. У залежності від обраної кількості діб система автоматично надасть передбачену для вас знижку: знижки починаються на термін перебування від 13 діб та більше (зазвичай від 10%). А також – від 27 діб перебування та більше (максимальна знижка – приблизно мінус 20-25%).

Вкажіть ваші контакті дані та оплатіть замовлення знаходячись у будь-якій точцу світу за допомогою пластикових карток Visa/Mastercard (клацніть кнопку “Сплатити повністю” **). Сайт переведе вас на захищену сторінку платіжної системи Fondy.

Зверніть вашу увагу! При заїзді у будь-які наші апартаменти, на будь-який термін, після поселення, з вас також стягується грошова застава (депозит) у розмірі 100$ (або еквів. у грн). Ця сума повертається вам при виїзді. У разі паління в апартаментах – грошова застава не повертається у повному обсязі.

В апартаментах М2-3, М5, М9, М12, М17-3 грошова застава дорівнює – 200$ (або еквів. у грн).

У разі виникнення будь-якиї запитань ви завжди можете зв’язатися з нами за будь-яким телефоном, вкааним на сайті. Або написати у Viber/WhatsApp: +38 096 992 4444

Також ви можете відправити нам запит на оренду апартаментів на нашому сайті. Впродовж години з вами зв’яжеться наш менеджер та запитає деталі вашого заїзду.

Попереднє бронювання апартаментів можливе також готівкою при зустрічі або за допомогою переказу коштів на карту Приват-Банку:

5363 5420 1292 0105

Савран С.О.

*  Точність каленарей зайнятості на сайті – 99.9%. Календар поновлюється 1 раз на 15 хвилин.

** Ми працюємо лише за умови повної передплати вашого терміну перебування. Передплата = загальної вартості перебування. Цей тариф є безповоротнім: у разі не заїзду або відміни вашого перебування / змінення дат перебування – гроші не повертаються. Тобто за жодних умов.

Важливо!:
Якщо вас цікавить бронювання апартаментів лише на 1-2 ночі, ми приймемо ваше замовлення лише безпосередньо у день заїзду або напередодні. Не телефонуйте будь-ласка заздалегідь (за 2-3-5 діб-тиждень-місяць тощо) – вам відмовлять. Раннє бронювання заздалегідь (за тиждень-місяць і більше) можливе лише на терміни від 6-7 діб та більше.