Про компанію

about-company
Компанія Most City Apartments Deluxe пропонує вам скористатися чудовою нагодою та зупинитися у самому центрі Дніпропетровська. Тут стоять поруч новітні скляні новобудови пліч-о-пліч з капітальними «сталінками» та химерними «єкатерининками» – першими будинками нашого міста.

Квартири від Arendakvartir.com.ua – це люкс-апартаменти з панорамними видами міста та річки Дніпро, з видами на доглянуті дворики і вулички старого міста.

Запрошуємо вас в наші апартаменти в Мост-Сіті Центрі – одному з найбільших торгово-розважальних центрів України. Тут до ваших послуг і бутіки, і ресторани з кафе, і сучасний багатозальний кінотеатр, цілодобовий супермаркет і багато-багато іншого. Житлова вежа Мост-Сіті Центру – це престижні апартаменти бізнес-класу з багаторівневим паркінгом, які відкривають вам панорамні види на місто, набережну і річку Дніпро.

Орендувавши апартаменти у Мост-Сіті, ви опинитеся в трьох хвилинах від набережної Дніпропетровська, яка є найдовшою в Європі і не дарма вважається найкрасивішою в Україні. Гуляючи набережною, ви зможете вийти до мосту на Монастирський острів та парк ім. Т.Г. Шевченко – наймальовничіший куточок Дніпропетровська. Там ви знайдете атракціони і пляжі, зоопарк і акваріум. Помилуєтеся мальовничими пейзажами Дніпра з колеса огляду, послухаєте шум новітнього штучного водоспаду з гранітної скелі острова та побачите гру його підсвічування. Всі найкращі ресторани, магазини і нічні клуби, театри та музеї Дніпропетровська перебувають поблизу до Мост-Сіті Центру.

Не відмовляйте собі у задоволенні отримати затишок і комфорт класу люкс в самому серці Дніпропетровська! За допомогою нашого сайту ви зможете підібрати для себе квартиру, яка буде максимально відповідати вашому уявленню про комфорт і домашній затишок. Всі квартири обладнані високошвидкісним Wi-Fi інтернетом, системами клімат-контролю і необхідною побутовою технікою. Також у всіх наших апартаментах здійснена цілодобова подача гарячої води.

Оренда квартири в Дніпропетровську через компанію Arendakvartir.com.ua – це швидкий і надійний спосіб зняти квартиру в центрі Дніпропетровська. Вам навіть не потрібно попередньо нам дзвонити: просто оберіть потрібний вам термін виходячи з графіка зайнятості, сплатіть автоматичний рахунок і приїжджайте!

Ми гарантуємо конфіденційність, безпеку, якість та комфорт.